Slon pro štěstí

Slon pro štěstí v podobě sošky je proto nedílnou součástí každé domácnosti. Šíří štěstí, posiluje vztahy, ochraňuje každ ...
Skladem
750 Kč

Slon jako symbol štěstí je známý již z dávné historie.  Slon pro štěstí v podobě sochy je symbolem síly, moci, stability a moudrosti. Sloní sochy jsou populární po celém světě především proto, že chrání náš domov.

Říká se, že slon pro štěstí by měl mít chobot směrem nahoru. Sloni prý pomocí chobotu nahoru šíří štěstí, lásku a radost všem, kteří prochází kolem. Indové dokonce tvrdí, že chobot směrem dolů nosí smůlu.

Slon pro štěstí je po staletí obdivovaným symbolem. Přeci jen jsou to zvířata s největším mozkem ze všech savců. Aristotel, starověký řecký filozof dokonce tvrdil, že slon překoná všechny ostatní zvířata v moudrosti. Je to zvíře, které je schopné pojmout opravdový soucit, vyjádřit empatii a velký smutek.

Slon pro štěstí v podobě sošky je proto nedílnou součástí každé domácnosti. Šíří štěstí, posiluje vztahy, ochraňuje každý cit a svým soucitem napomáhá v období smutku.